Biblioteka, obraz przedstawiający baner informacyjny.

Biblioteka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku zapewnia dostęp do zasobów elektronicznych, zarówno licencjonowanych, jak i ogólnodostępnych. Zapraszamy wszystkich Czytelników do korzystania z bibliograficznych, abstraktowych i pełnotekstowych baz danych oraz czasopism on-line i e – książek. Udostępniane są też materiały szkoleniowe. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Z licencjonowanych baz danych użytkownicy mogą korzystać na komputerach znajdujących się w sieci uczelnianej (nie są wymagane loginy i hasła).

Pracownicy oraz studenci Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku mają możliwość korzystania z zasobów on – line również poza siecią uczelnianą (przy użyciu danych do logowania dostępnych w Bibliotece, jak również drogą mailową).

Warunkiem uruchomienia dostępu jest posiadanie aktywnego konta bibliotecznego.

Wszyscy użytkownicy korzystający z pełnotekstowych baz danych czasopism i książek są zobowiązani do przestrzegania warunków licencji. Systematyczne kopiowanie nadmiernych ilości treści np. całych woluminów czasopism czy książek jest ZABRONIONE.

Wszelkie informacje udzielane są w Bibliotece, telefonicznie, drogą mailową lub przez formularz „ Zapytaj bibliotekarza”.