HARMONOGRAM SESJI ZIMOWEJ EKONOMIA DRUGIEGO STOPNIA
SESJA EKONOMIA DRUGIEGO STOPNIA
PIERWSZY ROK STUDIÓW – Specjalność: Ekonomia dla menedżerów | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Prowadzący | Przedmiot | Forma | Sala | |
- | - | dr Anna Gadomska-Radel | Praktyczne aspekty prawa pracy | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | |
17.02.2024 | 09:00-09:30 | dr Edyta Jurczak-Pejko | Public relation | zaliczenie na ocenę | 309 | |
- | - | mgr Beata Wiśniewska | Wnioskowanie statystyczne | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach | |
17.02.2024 | 08:30-09:00 | dr Arkadiusz Niedźwiecki | Rynek kapitałowy i finansowy | egzamin | 301 | |
18.02.2024 | 12:15-13:15 | dr A. Cudowska-Sojko | Makroekonomia | egzamin | 316 | |
17.02.2024 | 09:30-10:30 | dr R. Galicki | Prawo gospodarcze | egzamin | 309 | |
18.02.2024 | 10:00-11:00 | dr A. Dzun | Historia myśli ekonomicznej | egzamin | 213 | |
- | - | mgr B. Gołubowska | Systemy informatyczne w biznesie | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | |
- | - | mgr Małgorzata Choińska-Furmaniak | Controling | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach |
PIERWSZY ROK STUDIÓW – Specjalność: BHP business partner | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Prowadzący | Przedmiot | Forma | Sala | |
18.02.2024 | 12:15-13:15 | dr A. Cudowska-Sojko | Makroekonomia | egzamin | 316 | |
- | - | mgr B. Wiśniewska | Wnioskowanie statystyczne | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach | |
17.02.2024 | 09:30-10:30 | dr R. Galicki | Prawo gospodarcze | egzamin | 309 | |
18.02.2024 | 10:00-11:00 | dr A. Dzun | Historia myśli ekonomicznej | egzamin | 213 | |
17.02.2024 | 08:30-09:00 | dr A. Niedźwiecki | Rynek kapitałowy i finansowy | egzamin | 301 | |
- | - | dr A. Dębski | Role i umiejętności kierownicze | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach | |
17.02.2024 | 09:00-09:30 | dr E. Jurczak-Pejko | Public relation | zaliczenie na ocenę | 309 | |
- | - | dr M. Gorustowicz | Efektywność inwestycji | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach | |
- | - | dr A. Niedźwiecki | Restrukturyzacja przedsiębiorstw | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach |
PIERWSZY ROK STUDIÓW – Specjalność: Rachunkowość i finanse podmiotów gospodarczych | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Prowadzący | Przedmiot | Forma | Sala | |
18.02.2024 | 12:15-13:15 | dr A. Cudowska-Sojko | Makroekonomia | egzamin | 316 | |
- | - | mgr B. Wiśniewska | Wnioskowanie statystyczne | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach | |
17.02.2024 | 09:30-10:30 | dr R. Galicki | Prawo gospodarcze | egzamin | 309 | |
18.02.2024 | 10:00-11:00 | dr A. Dzun | Historia myśli ekonomicznej | egzamin | 213 | |
17.02.2024 | 08:30-09:00 | dr A. Niedźwiecki | Rynek kapitałowy i finansowy | egzamin | 301 | |
- | - | mgr M. Choińska-Furmaniak | Rozliczanie wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | |
- | - | dr E. Piekarska | Rachunkowość finansowa | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach | |
- | - | mgr M. Choińska-Furmaniak | Prawo i rozliczenia podatkowe | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach |
DRUGI ROK STUDIÓW- Specjalność: Ekonomia dla menedżerów | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Prowadzący | Przedmiot | Forma | Sala | |
- | - | mgr B. Wiśniewska | Ekonomia matematyczna | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | |
18.02.2024 | 09:00-10:00 | dr A. Dzun | Ekonomia międzynarodowa | egzamin | 213 | |
- | - | dr A. Dębski | Role i umiejętności kierownicze | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | |
- | - | dr M. Gorustowicz | Efektywność inwestycji | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach | |
- | - | dr Arkadiusz Niedźwiecki | Restrukturyzacja przedsiębiorstw | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | |
- | - | dr E. Piekarska | Rachunkowość zarządcza | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach | |
- | - | dr R. Galicki | Indywidualne prawo pracy | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | |
- | - | mgr M. Węglicka | Angielski w biznesie | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach |
DRUGI ROK STUDIÓW- Specjalność: Rachunkowość i finanse podmiotów gospodarczych | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Prowadzący | Przedmiot | Forma | Sala | ||
- | - | mgr B. Wiśniewska | Ekonomia matematyczna | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | ||
18.02.2024 | 09:00-10:00 | dr A. Dzun | Ekonomia międzynarodowa | egzamin | 213 | ||
- | - | mgr M. Choińska-Furmaniak | Ekonomika podatkowa | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | ||
- | - | mgr B. Gołubowska | Informatyczne systemy rachunkowości | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | ||
- | - | dr E. Piekarska | Rachunkowość zarządcza | zaliczenie na oceną | na ostatnich zajęciach | ||
- | - | dr D. Hałaburda | Zarządzanie finansami podmiotów gospodarczych | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | ||
- | - | dr R. Galicki | Indywidualne prawo pracy | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach | ||
- | - | mgr M. Węglicka | Angielski w biznesie | zaliczenie na ocenę | na ostatnich zajęciach |