Wydawnictwo, obraz przedstawiający baner informacyjny.

Teksty o objętości ok. 0,5 arkusza wydawniczego należy nadsyłać do redakcji w wersji elektronicznej. Szczegółowe wytyczne wraz z szablonem artykułu znajdują się w plikach po pobrania. Po wstępnej ocenie formalnej i merytorycznej teksty będą przesyłane do dwóch niezależnych recenzentów, przy czym autor nie będzie znał tożsamości recenzenta i odwrotnie. Po recenzji zakończonej jednoznaczną konkluzją, komitet redakcyjny zdecyduje o przyjęciu do publikacji. Proces związany z akceptacją tekstu do druku nie powinien przekroczyć trzech miesięcy od otrzymania tekstu przez redakcję.

Czasopismo to jest obecnie ujęte na listach czasopism punktowanych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – ma 20 pkt. Teksty do numeru 1 należy nadsyłać do 15 stycznia każdego roku, do numeru 2 do 15 czerwca każdego roku do redakcji w wersji elektronicznej na adres: redakcja@wse.edu.pl, a później do kolejnych numerów w trybie ciągłym.

Zapraszamy wszystkich pracowników naukowych, doktorantów i studentów do publikowania na łamach “Equilibrium. Zeszyty Naukowe WSE”

PLIKI DO POBRANIA