Inaugurację Roku Akademickiego 2024/2025 w Wyższej Szkole Ekonomicznej W Białymstoku. Uroczystość odbędzie się 12 października 2024 r. o godzinie 11:00 w Auli Wyższej Szkoły Ekonomicznej przy ul. Zwycięstwa 14/3, Białystok.

W dniu 12 października 2024 r. Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku uroczyście zainaugurowała nowy rok akademicki 2024/2025.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2024/2025 odbyła się w auli Wyższej Szkoły Ekonomicznej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele studentów, pracownicy uczelni, a także zaproszeni goście, w tym samorządowcy, przedstawiciele duchowieństwa, przedstawiciele innych podlaskich uczelni oraz przedstawiciele biznesu.

Z wielką przyjemnością wysłuchaliśmy wykładu inauguracyjnego nt. „Współpraca Polski z Uzbekistanem – historia i perspektywy”,

który wygłosił JE Amirsaid Agzamkhodjaev – Ambasador Republiki Uzbekistanu w RP.

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku została utworzona w 1996 roku.

W swojej ofercie posiada studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe.