Inaugurację Roku Akademickiego 2024/2025 w Wyższej Szkole Ekonomicznej W Białymstoku. Uroczystość odbędzie się 12 października 2024 r. o godzinie 11:00 w Auli Wyższej Szkoły Ekonomicznej przy ul. Zwycięstwa 14/3, Białystok.

JEGO MAGNIFICENCJA REKTOR, WŁADZE UCZELNI ORAZ PRZEDSTAWICIELE SENATU WYŻSZEJ SZKOŁY EKONOMICZNEJ W BIAŁYMSTOKU SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2024/2025.

Uroczystość odbędzie się 12 października 2024 r. o godzinie 11:00 w Auli Wyższej Szkoły Ekonomicznej przy ul. Zwycięstwa 14/3 w Białymstoku.

Program uroczystości:

• Otwarcie uroczystości i powitanie Gości,
  • Wystąpienie JM Rektor prof. WSE dr hab. Aleksandra Prokopiuka,
  • Wręczenie dyplomów z wyróżnieniem,
  • Immatrykulacja studentów I roku,
  • Wystąpienie przedstawiciela Samorządu Studenckiego,
  • Wykład inauguracyjny nt.: “Współpraca Polski z Uzbekistanem – historia i perspektywy” wygłosi
    JE Amirsaid Agzamkhodjaev, Ambasador Republiki Uzbekistanu w RP.

Informujemy, że podczas uroczystości będą wykonywane zdjęcia oraz nagrania video, a także przewidziana jest transmisja online. Osoby, które nie wyrażają zgody na utrwalenie swojego wizerunku, proszone są o zgłoszenie tego faktu fotografom lub organizatorom. Udział w wydarzeniu bez dokonania takiego zgłoszenia będzie traktowany jako wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku.